Wiek przedszkolny to doskonały czas na rozwijanie umiejętności językowych.To najintensywniejszy okres rozwoju mowy dziecka, a przez to najlepszy na naukę języków. Dziecko przyswaja je w sposób naturalny, bezproblemowo kształcąc prawidłową wymowę i akcent. Im wcześniej dzieci rozpoczynają kontakt z językiem obcym, tym łatwiej przychodzi im jego nauka, zwiększają się również szanse, że będą się nim swobodnie posługiwać w przyszłości.

Naszą ambicją jest takie przekazanie wiedzy, aby każde dziecko po czterech latach pobytu w Bajlandii posługiwało się jak najszerszym zakresem słów i zwrotów. Żeby nie bało się rozmawiać  w obcym języku oraz wykazywało się  otwartością na jego poznawanie w dalszych etapach edukacji.

Staramy się to osiągnąć na dwa sposoby: cykliczne zajęcia z lektorem, które odbywają się od dwóch do pięciu razy w tygodniu oraz powatarzanie słowek i zwrotów w trakcie codzinnych czynności i zabaw.