"Wiosenne wzory i kolory" cykl popołudniowych warsztatów plastycznych z dziećmi Białołęka

Za oknami możemy już podziwiać kwitnące drzewa, zieloną trawe, ćwierkające ptaki..jednym słowem WIOSNA!
W związku z tym nadszedł czas na swtorzenie pięknej wiosennej dekoracji. W tym tygodniu, dzieci uczestniczyły w kolejnym cyklu zajęć popołudniowych pt."Wiosenne wzory i kolory", podczas których tworzyły wiosenne kolorowe prace: żaby z papierowych talerzyków, ślimaki z kolorowej masy solnej, kwiaty z kubeczków i pasków bibuły oraz kolorowe biedronki. Naszą wiosenną galerie prac można podziwiać w szatni.