Kontakt masz pytania? 600 373 166 info@przedszkole-bajlandia.pl

     PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

11 listopada Święto Niepodległości Ożarów

"Przyśniła się dzieciom Polska....." tak pisze poeta w wierszu. W naszym przedszkolu dzieci w czasie kilku dni rozmów na temat swojego kraju poznały godło Polski, flagę i barwy narodowe a z okazji Święta 11 listopada wykonały samodzielnie biało - czerwone kotyliony. Z kotylionów postała piękna dekoracja na tablicy, które w piątek dzieci zabiorą do domu, aby wspólnie z rodziną cieszyć się z narodowego święta.

W każdej sali powstały kąciki, w których znalazło się Godło Polski, Flaga Narodowa a później pojawią sie tam również Herb Warszawy - naszej stolicy, mapa Polski i Herb Ożarowa Mazowieckiego. Dzieci już od najmłodszych lat powinny wiedzieć jak odpowiedzieć na pytanie "Kto Ty jesteś? - Polak mały" i tego właśnie w naszym przedszkolu uczymy.