Andrzejkowe wróżby 28.11.2014r. Ożarów

W piątek 28 listopada dzieci brały udział w andrejkowych zabawach. Razem z ciociami wróżyły i odgadywały swoją przyszłość. Losowały z kart swoje przyszłe zawody. Na kartach były narysowane zawody, które dzieci mogą w przyszłości wykonywać, okazało się, że wśród dzieci będą policjanci, żołnierze, listonosze i strażacy a także nauczyciele i tancerze. Każde dziecko lało na wodę, przez specjalny, czarodziejski klucz,  wosk, a ciocie z cienia tego, co się odlało odczytywały przyszłość. Wiele radości i śmiechu wywołało szukanie imion przyszłej żony lub męża - dzieci przebijały szpilką serce i miejsce przekłucia pokazywało imię osoby, z którą w przyszłości połaczy ich los. Na koniec andrzejkowych wróżb w wyścigu butów ustaliła się kolejka, kto pierwszy wyjdzie za mąż lub sie ożeni.

Zabawy bardzo podobały sie dzieciom, wzbudzały dużo śmiechu, radości i wprowadziły wszystkich w dobry nastrój. Ciocie też oczywiście brały udział w zabawie i wywróżyly sobie przyszłość.