Aukcja prac dzieci - dla dzieci Napalu Białołęka

1 czerwca 2015 r. podczas Dnia Dziecka odbyła się aukcja prac dzieci, z której dochód został przeznaczony dla dzieci z Nepalu w ramach akcji „Dzieci dzieciom” organizowanej przez Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.  Zebraliśmy 351 zł.! Bardzo dziękujemy rodzicom za serce i takie zaangażowanie Przekazaliśmy też drobne pluszaczki i zabawki, które zostaną przekazane dzieciom, potrzebującym oprócz dachu nad głową, jedzenia również pocieszającej łapki małego misia, króliczka czy kotka. Mamy nadzieje, że choć trochę ukoją ich smutek…czy samotność.