Bajlandzka Cytrynowa Olimpiada Sportowa

14 czerwca, nasze przedszkolaki udały się na wycieczkę do Bajlandii w Ożarowie, gdzie uczestniczyły w Cytrynowej Olimpiadzie Sportowej. Dzieci wraz z ciociam z Ożarowa Mazowieckiego przygotowały dla nas wiele  konkurencji sportowych i zabaw. Mieliśmy okazje zmierzyć się m.in w konkurencji skoku w dal, rzutu do celu, czy wyścigach. Wujek Michał - instruktor karate przygotował dla nas sparingi na makarony. Każdemu z zadań towarzyszyło wiele emocji. Po zmaganiach sportowych czekał na nas słodki poczęstunek i pyszny obiad przygotowany przez Panie kucharki. Każdy z nas miał okazje stanąć na podium i odebrać medal dla super sportowca.

Dziekujemy Pani Dyrektor,  ciociom i dzieciom z Bajlandii w Ożarowie za ciepłe przyjęcie i mile spędzony czas.

By on at
No comment found