Bajlandzki Dzień Rodziny Białołęka

Jest już tradycją, że w przedszkolu, co roku najmłodsi milusińscy przygotowują przy pomocy swoich wychowawców spotkania z okazji Dnia Mamy i Taty. Tym razem na tą okazję nasze przedszkolaki również przygotowały występ artystyczny, podczas którego nie tylko pięknie przedstawiały swoje role, ale również wykonały kilka tanecznych układów choreograficznych i śpiewały piosenki. Zapraszamy na spektakl o niesfornej żabce i jej przygodach. Wcielając się w role żab, ślimaków i pracowitych pszczół pomagały zatroskanym rodzicom ( w tej roli swój talent aktorski zaprezentowało grono pedagogiczne) odnaleźć zagubioną małą żabkę. Po wspaniałych występach przyszedł czas na wręczenie przygotowanych przez dzieci prezentów oraz poczęstunek. Jeszcze przez długi czas trwały zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Dziękujemy wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!