Bajlandzkie safarii - dzień otwarty połączony z obchodami Dnia Dziecka Białołęka

24 maja, w naszym przedszkolu odbył się dzień otwarty połączony z obchodami Dnia Dziecka. Z tej okazji teren naszego przedszkola zamienił się w dzikie Safari. Dzieci miały okazje malować farbami przygotowane szablony dzikich zwierząt, wykonać maski oraz makietę dzikich zwierzątek robionych ze spinaczy do bielizny. Nie zabrakło również zabaw ruchowych w postaci toru przeszkód. Na wszystkie przybyłe dzieci czekał również ogrom innych atrakcji – dmuchane zjeżdżalnie, spotkanie z magikiem, czy wspaniała wata cukrowa oraz truskawkowy poczęstunek. Niewątpliwie był to dzień pełen wrażeń, który na długo zostanie w naszej pamięc.