PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Bajlnadzkie jasełka 17 i 19.12.2013 Białołęka

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Zabiegani, zapracowani nagle zwalniamy, stajemy się życzliwsi i bardziej otwarci na innego człowieka. Zewsząd otrzymujemy życzenia i sami składamy je bliskim i znajomym. Tradycją w naszym przedszkolu stały się spotkania bożonarodzeniowe z rodzicami.  W tym roku dzieci przygotowały trzy przedstawienia.

17 grudnia swoje zdolności aktorskie miały okazje zaprezentować dzieci z grupy Gumisiów i Krasnoludków. Tegoroczne jasełka zatytułowane były „Świąteczne zamieszanie”.

Natomiast 19 grudnia miało miejsce spotkanie rodziców dzieci z grup: 3, 5 i 6 latków. Najmłodsi zaprezentowali się w spektaklu
pt. „W poszukiwaniu choinki”, natomiast starsi przygotowali program pt. „Choinka z aniołkami”

Po każdym z przedstawień przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem, składanie świątecznych życzeń. Następnie usiedliśmy do bogato zastawionego wigilijnego stołu, na którym z nalazły się potrawy i przysmaki przygotowane przez nasze bajlandzkie przedszkolaki i ich rodziców.

Dziękujemy za miłą atmosferę i tak liczne przybycie.