Bajlndzka Olimpida Cytrynowa 14.06.2017r. Ożarów

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się wielka zabawa sportowa. Od dawna planowana Bajlandzka Olimpiada Cytrynowa nareszcie się odbyła. Przyjechały do nas przedszkolaki z warszawskiego przedszkola Bajlandia i razem przystąpiliśmy do sportowych zawodów. Na początku Pani dyrektor otworzyła Olimpiadę życząc wszystkim udanej zabawy i sukcesów sportowych, dzieci złożyły olimpjskie ślubowanie i rozpoczęły sie zawody:)). Dzieci  podzielone były na grupy wiekowe i w takim składzie wykonywały konkurencje olimpijskie. Były skoki w dal, rzucanie do celu, szukanie ukrytych woreczków, gra w piłkę. Na zakończenie dzieci otrzymały medale, zjadły pyszny przedszkolny obiad, goście  pojechali do swojego przedszkola a nasze przedszkolaki mogły jeszcze nacieszyć się sportowymi sukcesami.