Bal Halloween Białołęka

W miniony czwartek, w naszym przedszkolu odbył się Bal Halloween. Dzieci mogły się zaprezentować w niecodziennych kreacjach, na balu pojawiły się czarownice, diabełki, kościotrupy, oraz wiele innych barwnych postaci. Impreza odbyła się o zmroku, atmosfera była „strasznie fajna” Klimat tworzyły przygotowane przez dzieci wraz z rodzicami lampiony z dyni, dekoracje przygotowane przez ciocie, oraz mnóstwo strasznych pomarańczowo-czarnych balonów. Dzieci uczestniczyły w licznych zabawach przygotowanych specjalnie na te okazje. Przedszkolaki podczas różnych konkurencji miały okazje wykazać się swoją zręcznością, sprytem i zwinnością. Nie zabrakło oczywiście smacznego poczęstunku, tańców i pląsów przy muzyce. Zabawa zakończyła się tuż przed 18.