PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

BAL JESIENNY Białołęka

Dzisiaj w Bajlandii odbył się jesienny bal.  Nasze przedszkole zamieniło się  w niezwykle barwną jesienną krainę, którą odwiedziły zajączki, liski, wiewiórki, dynie i inne zwierzątka.Dzieci w pięknych jesiennych strojach powitane zostały przez Panią Jesień
i wzięły udział we wspaniałej zabawie.  Nasz bal rozpoczął się od krótkiego przedstawienia o jesiennych owocach, które przygotowały dla innych dzieci przedszkolaki z grupy Kangurków. Występ był podsumowaniem projektu edukacyjnego „Jabłko”, który dzieci realizowały w minionych tygodniach.  Wspólnym tańcem do piosenki „Małe czerwone jabłuszko” rozpoczęliśmy kolejne zabawy. Każdy miał okazje przejść przez „magiczną brame” prowadzącą do Jesiennej Krainy, rozwiązywaliśmy zagadki o tematyce jesiennej, tańczyliśmy do utworów o tejże tematyce. Ponadto wybraliśmy się na jesienny spacer, naśladując jesienne zwierzątka. Każdy przedszkolak miał okazje zaprezentować swój strój i poczuć się wyróżniony. Czekał na nas również „Kasztanowy wyścig”, oraz zabawa z dynią. Bal był bardzo udany, a na twarzach naszych przedszkolaków jeszcze długo gościł uśmiech. Po skończonej zabawie czekał na dzieci poczęstunek w postaci jesiennych sezonowych owoców, oraz wspólne grupowe zdjęcia do naszej kroniki.

Dziękujemy Wam – Rodzice, za przygotowanie dla swoich pociech pięknych jesiennych strojów, w których dzieci czuły się bardzo wyjątkowo!