Bal karnawałowy 14.01.2015r. Ożarów

Dzisiaj w przedszkolu wielki bal karnawałowy!!!!! Dzieci były pieknie przebrane za różne ciekawe postacie bajkowe,  bawiły się w rytmie muzyki. W czasie wesołych pląsów jechały roześmianym pociągiem, bawiły sie w kaczuszki, puszczały bańki mydlane, podrzucały kolorowe baloniki. W zabawie z chustą animacyjną żywo reagowały na wyliczankę wypowiadaną w różnym rytmie. Radości i uciechy dodawały też balonikowe zwierzątka, które dzieci wykonywały przy pomocy nauczycielek. Po skończonej, wyczerpującej zabawie przyszła pora na smaczny obiad i załużony odpoczynek. Kolejna zabawa karnawałowa już........za rok:))))