Bal karnawałowy 30.01.2014r. Ożarów

30 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W pięknie udekorowanej sali dzieci bawiły się przy wesołej muzyce. Wszystkie dzieci były przebrane za postacie z bajek, były królewny, ryczerze, zwierzątka i inne postacie. Współnie z nauczycielkami dzieci bawiły się w różne zabawy, śpiewały, tańczyły, wielką atrakcją było spadające z baloników konfetti, które dzieci łapały i zbierały do pudełeczek. Ciekawe konkursy przygotowane przez nauczycielki urozmaiciły balową zabawę. Dzieci w radosnym nastroju  spędziły dzień i pełne wrażeń wróciły do domu.