PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

„Bal z Indianą Pląsem i Tonym Szalikiem” - impreza karnawałowa z aktorami teatru "Pomarańczowy cylinder" 16.01.2014 Białołęka

To tradycja bardzo stara, strojów pięknych, co niemiara…niech się bawią duzi mali zgromadzeni na tej sali! – Te słowa znakomicie odzwierciedlają to, co działo się podczas naszej zabawy karnawałowej. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po śniadaniu dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, strażaków, rycerzy, postacie Wolta Disneya i wiele innych. Wystrój sali również wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, jakie przygotowali dla nas z tej okazji aktorzy objazdowego teatru dla dzieci „Pomarańczowy cylinder”.  Nasi goście Indiana Pląs i Tony Szalik zabrali nas w wspaniałą podróż dookoła świata. Dzieci miały okazje poznać wszystkie kontynenty, uczestniczyć w fascynujących przygodach. Zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci.