PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

„Duża kultura dla małych” – tydzień filmowca Białołęka

W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Duża kultura dla małych” bajlandzkie przedszkolaki miały okazje zaznajomić się z tajnikami powstawania filmów. Dzięki uprzejmości Pani Katarzyny Kasztelanowicz dzieci poznały etapy powstawania filmów, dowiedziały się, na czym polega praca filmowca i na własnej skórze przekonały się jak długim procesem jest powstawanie filmu. Dzieci samodzielnie ulepiły sylwety z plasteliny i wykonały ilustracje w oparciu o tekst piosenki. Przy współpracy z MDK im. Władysława Broniewskiego powstał film animowany pt. „Wyczaruje ….namaluje”, którego premiera odbyła się podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi mali bajlandzcy filmowcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Film niebawem pojawi się na naszej stronie internetowej.