PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

„Jak to z babcią i dziadkiem było” przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowane przez grupę 4 latków 13.02.2014 Białołęka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości przez swoje wnuczęta. Tradycją w naszym przedszkolu stało się przygotowywanie przez przedszkolaków przedstawień tematycznych dla swoich babć i dziadków.

Wnuczęta wielokrotnie zastanawiają się jak to właściwie z babcią i dziadkiem było, jak się poznali, pokochali i pobrali. Dlatego też grupa 4 latków przygotowała przedstawienie, w którym przeniosła wszystkich zgromadzonych gości w przeszłość. Dzieci wcielając się w role babci i dziadka w różnym wieku tj. przedszkolnym, szkolnym i dorosłym w humorystyczny sposób przedstawiły życie swoich dziadków. Podczas spektaklu mogliśmy usłyszeć, co śpiewała babci jej mama, kiedy babcia była małym dzieckiem, odwiedziliśmy szkołę naszych dziadków, a także mieliśmy okazje być gośćmi na ich ślubie.

Nie zabrakło również smakowitego poczęstunku w postaci ciast przygotowanych przez dzieci oraz prezentów, które wykonane zostały na warsztatach rodzinnych.