PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

„Jaś i Małgosia oraz inne wnuczęta- na wesoło” – przedstawienie grupy 5 i 6 latków 13.02.2014

Wprawdzie Dzień Babci i Dziadka obchodzony był kilka dni wcześniej, ale każdy dzień jest dobry, by okazać im swoją miłość i cieszyć się ze wspólnego przebywania. Przedszkolaki już od rana z niecierpliwością wyczekiwały przyjścia swoich wyjątkowych gości. Tym razem starszaki wcieliły się w role postaci z dziecięcych bajek, oraz role babci i dziadka. Spektakl opowiadał o perypetiach dzieci, które wspólnie z dziadkiem poszukiwały babci. Napotykając na swej drodze postacie z bajek – Czerwonego Kapturka, Wilka czy Śnieżkę wspólnie starały się pomóc dziadkowi. Jak można się było spodziewać historia ta miała swoje szczęśliwe zakończenie – babcia powróciła do domu wraz ze swoją kurką złotopiórką…i wszyscy szczęśliwi zajadali się szarlotką przygotowaną przez wnuczęta. Nie zabrakło oczywiście życzeń, prezentów i smacznego poczęstunku w wykonaniu przedszkolaków.