PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

„Pan kotek był chory” - przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka 11.02.2014 Białołęka

Kto z nas nie pamięta z lat dzieciństwa wiersza S. Jachowicza „Pan kotek był chory” Nawiązując do jego treści nasze najmłodsze przedszkolaki przygotowały przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci wcielając się w rolę małych kotków, pokazały jak ważnymi osobami w ich życiu są dziadkowie. Babcia to ktoś, kto zawsze przytuli, poda syropek w chorobie, a z dziadkiem można się świetnie bawić.
Przedszkolaki śpiewając piosenkę „Babciu, droga babciu” zaprosiły wszystkich zgromadzonych gości do wspólnych zabaw. Po zakończeniu przedstawienia nie zabrakło słodkiego poczęstunku – bajlandzkich ciasteczek w wykonaniu dzieci, oraz wręczania prezentów – pięknych kalendarzy wykonanych przez dzieci wspólnie z ich rodzicami podczas warsztatów.