Cyrk Holiday 16.04.2013r Ożarów

16 kwietnia, we wtorek, odwiedzili nas artyści cyrkowi, którzy przywitali się z dziećmi piosenką o cyrku. Dzieci śpiewały  i naśladowały ruchem  treść piosenki. W bardzo ciekawym programie artyści pokazali dzieciom żonglerkę piłeczkami, kółkami, hula-hop, pałeczkami a także występy fakira na rozbitym szkle. Klown, ktory prowadził cały pokaz zapraszał dzieci do konkursów: żonglowania piłeczkami i  kółkami. Duży zachwyt wzbudził występ kolorowego ślimaka i magiczne sztuczki z różnymi przedmiotami wyciąganymi z tajemniczej tuby. Gorące brawa pożegnały się artystów, którzy zostali zaproszenie na kolejne spotkanie.