DZIEŃ BABCI I DZIADKA Białołęka

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest, co roku. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem. W każdej grupie wiekowej przedszkolaki przygotowały programy artystyczne, które wypełniały inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem oraz tańce. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich.