PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Dzień Babci i Dziadka w Bajlandii Białołęka

„Dziś w przedszkolu wielki bal, bal wspaniały na sto par..” tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyły się w naszym przedszkolu. Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny.  Grupa Kangurków i Tygrysków przygotowała spektakl pt. „Bal dla babci i dziadka”, natomiast starsza grupa „Papużki” w sposób humorystyczny przedstawiła „Teleturniej dla babci dziadka”. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym różnymi smakołykami.