DZIEŃ DZIECKA W BAJLANDII Białołęka

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 30 maja i w dniu tym, słońce świeciło nad naszym przedszkolem dla wszystkich dzieci a dzień obfitował w wiele ciekawych atrakcji. Wspólnie rozegraliśmy mecz piłki nożnej pod okiem naszego trenera – Pana Maćka, dzieci wzięły udział w zajęciach z tańca, w których mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi zdobytymi w ciągu roku pod okiem Pani Moniki , chłopcy zaprezentowali się w sztukach walki – karate. Cały dzień przedszkolaki mogły korzystać z dmuchanych zjeżdżalni, które zostały przygotowane z okazji ich święta. Dzieci uczęszczające na zajęcia dodatkowe z j. angielskiego wystąpiły w przedstawieniu pt. „Czerwony Kapturek" wystawianym w j. angielskim.Nie zabrakło oczywiście upominków dla naszych milusińskich.