Dzień Dziecka w przedszkolu - 29.05.2017 Ożarów

No i przyszedł wreszcie najfajnieszy dzień w roku:)) Dzień Dziecka. W tym dniu do naszego przedszkola przyjechała wielka dmuchana zjeżdżalnia i dmuchany zamek. Dzieci zaraz po obiedzie wyszły na podwórko, aby pozjezdżać ze zjeżdżalni i pobawić się w zamku. Ciocie zapewniły też inne atracje z tej okazji. Dzieci malowały kolorowymi farbami wiosenną łąkę na duuuuużych arkuszach papieru, zawieszonych na ogrodzeniu przedszkola a ciocia Marta malowała na twarzach dzieci piękne obrazki. Wspólnie z rodzicami nasze przedszkolaki spędziły ten wesoły i pełen wrażeń dzień.