Dzień otwarty + Piknik 11.06.2014r. Ożarów

Dziś w naszym przedszkolu wielka zabawa!!!!!! W ogrodzie stanęła trampolina oraz dmuchana zjeżdżalnia i zamek. Było wiele śmiechu i radości w trakcie szalonych zjazdów i podskoków. Ale to nie wszystkie atrakcje jakie tego dnia czekały na naszych przedszkolaków i gości. Wielu z nich wzięło udział w grach i zabawach sportowych z chustą animacyjną, piłkami, skakankami. Był również rozegrany mecz piłkarski, chłopcy strzelali gole do bramki a dziewczynki kręciły hula - hop.

Kiedy wydawało się, że już nic więcej nie może się wydarzyć atmosferę podgrzał jeszcze bardziej Pan Bańkomistrz, który z wody i mydła wyczarowywał ogromne, różnokolorowe bańki mydlane. Niektore z nich były tak duże, że mieściły się w nich całe osoby!

Odwiedziły nas także dzieci, które nie chodzą do naszego przedszkola. Bawiły się na podwórku a rodzice mieli możliwość obejrzeć przedszkole, poznać nauczycielki, uczestniczyć we wspólnych grach i zabawach. Ciocia Gosia malowała chętnym twarze. Spod farbek i kredek wyłaniały się królewny, maski teatralne i wiele innych ciekawych twarzy.

Do dyspozycji rodziców był cały personel przedszkola, który udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zabawa trwała do późnego popołudnia:))