Dzień Rodziny - święto Mamy i Taty 30.05.2016r. Ożarów

W poniedziałek 30 maja świętowaliśmy bardzo uroczyście Dzień Rodziny. Na spotkanie zaprosiliśmy mamy i tatusiów, braci i siostry, przyszły też niektóre babcie i dziadkowie. Dzieci przygotowały występy artystyczne: grupa Misie i Tygryski wierszyki i piosenki o mamie i tacie a grupa Kangurki wystawiła bajkę o Czerwonym Kapturku. Popisy aktorskie odbywały się w pięknej scenerii przygotowanej przez ciocie z przedszkola. Przedszkolaki pokazały również walkę karate, ktorej uczyy sie przez cały rok za zajęciach dodatkowych a także wykonały dwa tańce towarzyskie. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki a od przedszkola, w ramach prezentów na Dzień Dziecka otrzymały słodkie prezenty.