Dzień Rodziny 3.06.2014r. Ożarów

We wtorek, 3 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście Dzień Rodziny. Zaproszeni Rodzice i inni członkowie rodzin mieli okazję obejrzeć przygotowaną przez dzieci z grup Pszczółki, Tygryski i Misie część atrystyczną. Pięknymi piosenkami, wzruszającymi wierszykami i szalonym tańcem uczciliśmy Mamę i Tatę. Przy dźwiękach instrumentów dzieci wyśpiewały swoje uczucia do rodziców. Na tej uroczystości został też rozstrzygnięty konkurs na Rodzinny Album. Na konkurs wpłynęło 5 pięknie wykonanych albumów rodzinnych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. W urządzonej w sali kawiarence i rodzice, i dzieci mieli możliwość poczęstować się ciasteczkami, wypić napoje a dzieci, przy muzyce bawiły sie w najlepsze:))