PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Idzie lasem Pani Jesień... 23.09.2013 Białołęka

23 września dzieci radośnie powitały nadchodzącą jesień przy zabawach i muzyce. Mogły także zapoznać się z darami, które niesie  ta pora roku. Dzieci każdej z grup przyniosły swoje jesienne skarby, które zgromadziliśmy w kącikach przyrodniczych. Nasze zajęcia wypełniały jesienne zabawy z liśćmi, czy kasztanami. Przedszkolaki wykonały ciekawe prace plastyczne m.in. odbijały liście techniką frotagge, wykonały jesienny szal dla Pani Jesieni, malowały jesienne krajobrazy techniką mokre w mokrym, czy wyklejały z jesiennych liści różne zwierzątka. Najstarsza grupa przygotowała korale z jarzębiny, nawlekając ją na sznurek.