Jesienny koncert 12.11.2013r. Ożarów

We wtorek w naszym przedszkolu odbył się "Jesienny Koncert" w wykonaniu dzieci z grupy Misie i Tygryski. Dzieci śpiewały, tańczyły i recytowaly wierszyki o tematyce jesiennej. Koncert przygotowała ciocia Kamila i Małgosia a do tańca i śpiewu akompaniowała im ciocia Marysia. Dzieci były przebrane za pomidorki i listki a wszystko odbywało się w pięknej scenerii wyczarowanej dzięki jesiennej dekoracji sali. Rodzice byli zachwyceni umiejętnościami dzieci i na zakończenie nagrodzili małych aktorów wielkimi brawami.

Podczas koncertu został też rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Jesienne drzewa". Na konkurs wpłynęło 12 prac plastycznych wykonanych przez rodziców wspólnie z dziećmi. Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę książkową. Wystawę prac można oglądać w sali przedszkola oraz na stronie internetowej w zakładce Galeria.