Jesienny obrazek - konkurs plastyczny Ożarów

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt "Jesienny obrazek". Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Ważne, aby praca powstała przy współudziale dzieci i rodziców. Format pracy A4, temat wybrany przez rodzinę, prace powinny być podpisane. Termin składania prac do 23 października 2013r. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 30 października podczas Konceru jesiennej piosenki. Będzie to również podsumowanie działań w ramach projektu "Jakie drzewa rosną w parku i w lesie?". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.