Kłopoty biedronki - przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie Krasnoludków i Smerdfów Białołęka

„Chciałabym być kolorowa, może żółta lub tęczowa…” 8 czerwca grupa Krasnoludków i Smerfów wystąpiła na uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Nasze dzielne przedszkolaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawienia nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez, bo która Mama i który Tata je powstrzyma, gdy widzi swoją kochaną pociechę w tak ważnej roli. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki.