PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Koncert kolęd w Muzeum Etnograficznym Białołęka

W poniedziałek 15-go grudnia nasze najstarsze przedszkolaki Muminki i Gumisie pojechały do Muzeum Etnograficznego, gdzie uczestniczyły w wyjątkowym wydarzeniu: koncercie kolęd afrykańskiej grupy muzycznej.

Dzieci miały okazję dowiedzieć się od jednego z muzyków jak wyglądają Święta Bożego Narodzenia w Angoli, wysłuchać afrykańskich kolęd, nauczyć się refrenu piosenki o Mikołaju w języku suahili.

Przedszkolaki poznały także trzy podstawowe uderzenia w bęben, a chętne dzieci miały możliwość pograć na tym wspaniałym instrumencie.

Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy nasze polskie kolędy przy pięknym akompaniamencie gitary i bębna.