Koncert na wiolonczeli 26.11.2012r. Ożarów

Dzisiaj dla dzieci w przedszkolu wielkie przeżycie. Z wizytą była u nas Mama Rysia, która z zawodu jest muzykiem. Przyniosła ze sobą wiolonczlę - instrument, na którym gra. Opowiadała dzieciom o tym, jak dużo pracy i ćwiczeń trzeba włożyć, aby z instrumentu wydobywały się piękne dźwięki muzyki. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały wiolonczelę, dotykały smyczka, niektóre nawet probowały grać. Ciocia Małgosia i wujek Paweł też próbowali swoich sił i nawet nieźle im to wychodziło:)) Spotkanie było bardzo miłe i przyniosło dzieciom wiele radości i nowej wiedzy o zawodzie muzyka.