PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Kontynuacja rocznego projektu "Duża kultura dla małych" - spotkanie z teatrem 24-28.03.2014 Białołęka

W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Duża kultura dla małych” bajlandzkie przedszkolaki miały już okazje zaznajomić się z tajnikami powstawania filmów. Teraz przyszedł czas na teatr. Podczas realizacji projektu dzieci zaznajomiły się z różnymi rodzajami teatru. Samodzielnie wykonywały m.in. kukiełki, pacynki, które później wykorzystywały do wystawiania spektakli dla swoich rówieśników.

Pozostając w tematyce nie mogło oczywiście zabraknąć wizyty w teatrze. Dzieci odwiedziły Dom Kultury Świt przy ulicy Wysockiego.

Podsumowaniem tygodnia było spotkanie z aktorami i udział w spektaklu „Pinokio”. To był wyjątkowy tydzień…, kto wie, może wśród naszych podopiecznych kryje się przyszły aktor, bądź aktorka teatralna.