PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Malarze najmłodszego pokolenia -zajęcia plastyczne w żłobku 11.04.2012 Ożarów

W każdym dziecku drzemie duży potencjał twórczy - dlatego też pragniemy rozwijać twórczą aktywność dzieci i pobudzać ich do tworzenia czegoś nowego od najmłodszych lat. W naszym żłobku towarzyszmy dzieciom w poznawaniu otaczającego ich świata. W czasie zajęć plastycznych dzieci mają możliwość korzystania z wielu materiałów:kredek, farb, kredy, papieru kolorowego, bibuły, tkanin, plasteliny i wielu innych. Dzięki temu doskonalą motorykę dłoni i palców oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a przede wszystkim rozwijają swoją aktywność twórczą.

picasaweb.google.com/BajlandiaOzarow/MalarzeNajmOdszegoPokoleniaZajeciaPlastyczneWZObku