Mikołajki w przedszkolu 6.12.2012r Ożarów

6 grudnia dzieci w przedszkolu odwiedził niecodzienny gość - Mikołaj. Przyjechał, żeby porozmawiać o ich marzeniach, o prezentach, jakie chcą dostać pod choinkę. Dzieci zaśpiewały razem z Mikołajem piosenki, zatańczyły w parach taniec specjalnie dla gościa. Wszystkie były bardzo grzeczne, dlatego od Mikołaja w nagrodę otrzymały drobne upominki: książeczki i czekoladowe mikołajki. Jak się okazało, grzeczne były też ciocie w przedszkolu i wujek i o nich Mikołaj też nie zapomniał:)). Wszyscy dostali słodką czekoladkę. Dzieci rozmawiały z Mikołajem, niektóre chętnie siadały mu na kolanach i pozowały do wspólnych zdjęć. Takiego dnia napewno szybko nie zapomną.