PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Mini Igrzyska Sportowe 02.02.2012 Ożarów

Promując aktywność ruchową wśród naszych przedszkolaków jak co roku, tak i tym razem zorganizowana została Zimowa Olimpiada Sportowa. Widowisko sportowe rozpoczęło się od przywitania przez naszego trenera wujka Roberta sportowców biorących w nich udział.  Każdemu z przedszkolaków został wręczony numer startowy i mogliśmy rozpocząć zmagania sportowe. Czekały nas skoki w dal, slalom, wyścigi. Nad sprawną oceną wszystkich konkurencji czuwało wspaniałe Jury. Po zakończonej Olimpiadzie Jury i trener wspólnie podliczyli punkty i jednomyślnie ogłosili wyniki. Atmosfera była wspaniała. Na naszych twarzach stale gościł uśmiech.

picasaweb.google.com/BajlandiaOzarow/MiniIgrzyska2012Kangurki