PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Misiowe Andrzejki z Katarzynką 29.11.2013 Białołęka

„Hokus-pokus-marokus, obracam się na pięcie i wypowiadam zaklęcie...”

Tymi słowami dzieci wraz z rodzicami rozpoczęły bajlandzką zabawę andrzejkową. W świat magii wprowadzał je solenizant Miś Andrzej wraz z Misiową Katarzyną.  Na początku spotkania każde dziecko wrzuciło do misiowego kapelusza swój dar- maleńki grosik, aby tym samym zapewnić sobie dobrą zabawę i pomyślne wróżby. Następnie dzieci zwiedzały kolejno wszystkie sale przedszkolne, gdzie czekały na nie fascynujące wróżby. Wspólnie z Misiową Katarzyną miały okazje odczytać ukryte imię swojego nowego kolegi, bądź koleżanki. Baraszkując pod pierzyną przedszkolaki odszukiwały ukryte w niej przedmioty – symbolizujące zawód, jaki będą wykonywać w przyszłość. Z Misiem Andrzejem wykonaliśmy piękne „andrzejkowe” kapelusze. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego lania woskiem. Cienie woskowych figurek pobudziły fantazje i wyobraźnie. Dzieci miały także okazje wróżenia sobie z tuszu. Sąsiadująca z przedszkolem cukiernia „Sweet-Home” zapewniła nam smakowity słodki poczęstunek w postaci ciasteczek i pączków. Bardzo dziękujemy.

Na zakończenie imprezy każdy z przybyłych gości otrzymał w prezencie magiczny misiowy klucz.

To była magiczna zabawa!