PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Muzyczny tydzień w Bajlandii 18-22.11.2013 Białołęka

Miniony tydzień upłynął nam przy dźwiękach muzyki. Dzieci miały okazje zaznajomić się z różnymi stylami muzycznymi, a podczas zabaw towarzyszyły nam rytmy muzyki latynoamerykańskiej i muzyki country.Dzieci nauczyły się kroku podstawowego cza-czy, wykonały barwne stroje, w jakich występują tancerze. Natomiast nawiązując do stylu country przygotowaliśmy kowbojskie kapelusze, w których odtańczyliśmy grupowy taniec country. Ponadto przedszkolaki wzięły udział w bajlandzkim konkursie muzycznym „Mini Playback show”, w którym każdy mógł zaprezentować swój talent wokalny, taneczny, czy umiejętność gry na wybranym instrumencie.

To była świetna zabawa!