Odwiedzamy strażaków - 26.05.2017 Ożarów

W piątek 26 maja dzieci z grupy Misie i Kangurki wybrały sie z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie Mazowieckim. Dzięki uprzejmości strażaków wszyscy chętni mogli wejść do strażackiego samchodu, zobaczyć sprzęt, jakim posługują się strażacy podczas akcji gaśniczych. Pan strażak bardzo ciekawie opowiadał o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków, pokazywał nam inne samochody, włączył nawet syrenę, którą zawsze słychać, kiedy strażacy wyjeżdżają na ratunek innym ludziom. Po powrocie dzieci wykonały dla Panów strażaków piękną książeczkę z ilustracjami przedstawiającymi ich wrażenia po spotkaniu.

Bardzo dziękujemy Panom Strażakom na ofiarną i bardzo potrzebną służbę.