otwieramy przedszkolną biblioteczkę 8.11.2012 Ożarów

8.11.2012r w naszym przedszkolu wielkie wydarzenie - otwarcie przedszkolnej biblioteczki. Na uroczystość zaprosiliśmy Panią Dyrektor i Panią  Irenkę  z Biblioteki Miejskiej w Ożarowie. W ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" i autorskiego programu "Czytające przedszkole" Pani Irenka przeczytała dzieciom ciekawą książeczkę, rozmawiała z nimi o przygodach jej bohaterów, opowiadała zabawne historyjki z różnych bajek. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści i żywo na nie reagowały.

Kulminacyjnym punktem spotkania było przecięcie "wstęgi" na szafce, w której znajduje się zbiór książeczek do wypożyczania przez przedszkolaków do domu. W prezencie otrzymaliśmy kilka ksiązeczek do naszego zbioru i list od pani Dyrektor Biblioteki, w którym gratuluje nam pomysłu utworzenia biblioteczki, propagowania idei wypożyczania książek do domu i udział w akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Dzięki zaangażowaniu Rodziców mamy nadzieję, że zbiór biblioteczny będzie się ciągle powiększał a książeczki będą słuzyć wszystkim przedszkolakom przez następne lata.