PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Pasowanie na Dzielnego Przedszkolaka Białołęka

Dnia 5 września 2014 roku, odbyło się pasowanie na dzielnego przedszkolaka. Każda grupa wykonała flagę symbolizującą nazwę grupy. Odbyło się uroczyste przekazanie flag młodszej grupie. Tego dnia  zaczęliśmy  również  naszą podróż do niezwykłej krainy, grupy Krasnali, Smerfów, Gumisiów  i Muminków z Bajlandii. Wędrując po niezwykłych stronach książek, oraz wielu ilustracji poznamy przydatne zasady życia oraz przeżyjemy niezwykłe przygody. Przekonamy się, że wystarczy rozejrzeć się dookoła by zauważyć  obok siebie innych ludzi, rośliny, zwierzęta.  Zaczarowanie piosenki, wiersze oraz dużo wesołych zabaw wprowadzą nas w świat wyjątkowej i pięknej przygody.