"PERYPETIE PLUSZOWEGO MISIA" - teatrzyk Białołęka

W związku z nadchodzącym świętem Pluszowego Misia, 8 listopada nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru ARLEKIN. Dzieci miały przyjemność uczestniczyć w spektaklu pt. „ Perypetie pluszowego misia”. Była to ciepła i wesoła opowieść o przyjaźni . Miś Hieronim nie był pięknym nowym misiem. Nie miał kolorowej kokardy, ani fantazyjnego stroju a jego pyszczek miał smutny wyraz dlatego też, mimo licznych promocji, dzień po dniu Miś w samotności siedział na sklepowej półce, cichutko roniąc pluszowe łzy. Jednak jego los odmienił się gdy niespodziewanie kupiła go dziewczynka . Pluszowe serduszko szybciej zabiło z emocji, ponieważ ktoś wreszcie czule go przytulił. To była zawiła opowieść która skończyła się pozytywnie . Dzieci zrozumiały przekaz bajki i wiedzą , że warto dbać o tych których kochamy a przyjaźń jest ważną wartością życiową.