Piknik Rodzinny 2.06.2015r Ożarów

2 czerwca 2015 roku w przedszkolu świętowaliśmy Dzień Rodziny. Na zaproszenie dzieci ze wszystkich grup do przedszkola przyszli rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie. Dzieci przygotowały bardzo ciekawą, wesołą część artystyczną, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły i świetnie bawiły się razem z rodzicami. W pięknej scenerii i dekoracji odbyły sie występy tańca, pokaz karate, zawody sportowe wspólne dla dzieci i rodziców. Ponadto można było pomalować buźkę i stać się na chwilkę kimś zupełnie innym. Chętne dzieci malowały farbami pociąg z kartonów, robiły różne fikuśne postacie zwierząt z balonów. Główną atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia, na której dzieci nastepnego dnia mogły zjeżdżać dowolną ilość razy.

Tegoroczne Święto Rodziny podobało się nie tylko rodzicom ale przede wszystkich dzieciom i gościom, którzy w tym dniu odwiedzili nasze przedszkole.