PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Pokaz mody ekologicznej 22.11.2012r Ożarów

22 listopada 2012r. w naszym przedszkolu odbył się pokaz mody ekologicznej. Dzieci przy pomocy nauczycieli zrobiły dla siebie piękne papierowe stroje, które potem na wybiegu prezentowały jak profesjonalni modele. Bardzo pięknie prezentowali się w "modnych i nowoczesnych" ubrankach. Pokaz mody wymagał bardzo dużego zaangażowania ze strony wszystkich nauczycieli, wujek Paweł prowadził pokaz, ciocia Kamila była fotografem, ciocia Małgosia pomagała dzieciom na wybiegu a ciocia Ewa w przebieralni przygotowywała stroje i ubierała dzieci. Współnymi tańcami i z grupowym zdjęciem zakończył się nasz pokaz ekologicznej mody.