PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Powitanie wiosny 20.03.2015r. Ożarów

W piątek 20 marca przedszkolaki zaplanowały powitanie wiosny. Przygotowania do tej uroczystości trwały już od dwóch tygodni. Dzieci na zajęciach rozmawiały o zwiastunach wiosny, poznawały przysłowia i powiedzenia związane z nadejściem wiosny, siały i sadziły rośliny w kącikach przyrody.

W ramach realizacji Programu "Bliżej przyrody" chętne dzieci, wspólnie z rodzicami, przystąpiły do plastycznego konkursu "Pani Wiosna". Na konkurs wpłynęło 12 prac przestrzennych, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne dyplomy i nagrody książkowe. Dodatkową nagrodą było zabranie postaci Pani Wiosny na wiosenny marsz. Dzieci powędrowały ulicami miasta w rozśpiewanym korowodzie, niosąc ze sobą nagrodzone w konkursie prace.

Mamy nadzieję, że po takim powitaniu wiosna juz na dobre zawita w naszym mieście:))