Projekt "Bombka" 11.01.2016 - 22.01.2016 Ożarów

Przez prawie dwa tygodnie dzieci z grupy Kangurki, pracując metodą projektu, zdobywają wiedzę na temat produkcji, historii i tradycjach związanych z ważnym elementem świątecznym, jakim jest bobmka. W ramach projektu dzieci wyszukały książki o bombkach, stworzyły siatkę pojęć, wykonały piękne bombki według własnego pomysłu, wspólnie z nauczycielką zaplanowały też wycieczkę do fabryki bombek. Na sali dzieci wybrały specjalne miejsce na kącik ze swoimi domowymi ulubionymi bombkami, kartkami świątecznymi z elementami bombek. Wszystkie dzieci wykonały zaproszenia na spotkanie, na którym przedstawiona zostanie prezentacja z realizacji tego projektu. Ciekawe wierszyki i zabawy o tradycjach świątecznych zakończą nasz projekt.