Przedstawienia z okazji Dnia Mamy w wykonaniu naszych przedszkolaków - Tygrysków, Misiów i Pszczółek 24.05. 2012 Ożarów

Dla małego dziecka mama i tata to najważniejsze osoby w jego życiu. Dlatego też Dzień Mamy i Taty to bardzo szczególne daty dla naszych bajlandzkich przedszkolaków. Pozwalają dzieciom na wspólne przeżywanie radości, okazywanie miłości rodzicom poprzez czynne uczestnictwo w przygotowanej z okazji ich święta uroczystości.

Każda z grup wystawiła odrębne przedstawienie. Tygryski postanowiły przenieść swoich kochanych rodziców w świat dziecięcych bajek.  Przygotowały przedstawienie wg. Zofii Wójcik pt. „Zabawa w Śpiącą Królewnę.” Spektakl opowiadał o tym, jak to na strychu u babci dzieci znajdują starą skrzynię pełną ciekawych ubrań. Postanawiają, więc poprzebierać się w nie i tak oto na scenie stają król Wojtek i królowa Kasia, niania i całe mnóstwo wróżek, a także księżniczka Natalka oraz książę Jędrek.  Z kolei grupa Misiów wystawiła spektakl pt. „Bal w pokoiku lal”, który opowiadał o kłopotach lal, pluszaków i pajacyków, czyli zabawek z dziecięcego pokoju. Głównym bohaterem był Miś Uszatek, który miał pamięć doskonałą, ale niestety ma jej wciąż za mało.. o rozpoczęciu balu miał dać znać, tymczasem poszedł smacznie spać…. Perypetie maskotek z dziecięcego pokoju wzbudziły wiele śmiechu, a z twarzy rodziców nie znikał uśmiech i łzy wzruszenia. Natomiast w najmłodszej grupie - Pszczółek nie zabrakło wspólnych tańców i zabaw.  To był dzień pełen wzruszeń!

picasaweb.google.com/BajlandiaOzarow/WystepyPszczoEkZOkazjiDniaMamy#