PRZEDSZKOLE NA BIAŁOŁĘCE - OPŁATY JAK W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM - TYLKO ZA WYŻYWIENIE

Przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty - grupa Smerfy Białołęka

Nadszedł długo wyczekiwany dzień -22.05.2014, grupa Smerfów wystąpiła dla swoich Rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedstawiliśmy historię pewnej żabki, która „chociaż miła, zmywać naczyń nie lubiła” i chociaż przekonywał ją mąż i sąsiadki nie podjęła się tego „okropnego” zajęcia-wolała skakać po łące i jeść z boćkiem śniadanie, mąż musiał kupić zmywarkę. Wszystkie żabki wyglądały pięknie, śpiewały i mówiły wierszyki. Rodzice dostali piękne prezenty-gliniane serwetniki, serduszka i kwiatki z masy solnej -wszystko starannie wykonane przez dzieci i zapakowane przez ciocię. Na koniec zaprosiliśmy wszystkich na degustację naszych ciasteczek.