Przedszkolaki w Teatrze "Lalka"w Warszawie - 25.03.2015r. Ożarów

W środę 25 marca przedszkolaki z grupy Kangurki wybrały się na wycieczkę pociągiem do Teatru "Lalka" w Warszawie. Wycieczka była zaplanowana w ramach realizacji projektu "Przedszkolak bliżej sztuki".

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały podróży pociągiem, była to dla wszystkich nie lada atrakcja i nowe przeżycie. W pociągu podczas podróży z ciekawością oglądały widoki za oknami, rozmawiały z konduktorem, który sprzwadzał bilety i dowiedział się, dokąd dzieci jadą. Z pociągu dzieci wysiadły pod Pałacem Kultury i Nauki, skąd wyruszyły do Teatru. Spektal bardzo zainteresował wszystkich, dzieci wiedziały, jak należy zachować się w teatrze, nie przeszkadzały swoim zachowaniem innym widzom i aktorom, były grzeczne i z zainteresowaniem oglądały występy. Tytułowa Kreseczka opowiadała swoje przygody a dzieci żywo reagowały na to, co się działo na scenie.

Po wyjściu z Teatru dzieci z zewnątrz obejrzały Pałac Kultury i Nauki, dowiedziały się o nim wielu ciekawych informacji.

Pełne wrażeń i radości z wycieczki wróciły do przedszkola na pyszny, przedszkolny obiad.